Agency Licence No.
L3008022J
Property listings by Alan Tan
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Verified
Sale
$850,000
S$ 1756.20 psf
183 Jalan Pelikat
Condo
1 Bed Condo for Sale in The Promenade @ Pelikat
Hougang / Punggol / Sengkang
1 Beds
1 Baths
484 sqft
2015