Agency Licence No.
L3010489G
Property listings by Tony Kwek
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (0)
For Rent (1)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Rent
$5,300
/mo
S$ 2.13 psf
20 Woodlands Crescent
Condo Whole Unit
3 Bed Condo for Rent in Northoaks
Admiralty / Woodlands
3 Beds
3 Baths
2485 sqft
2000