Agency Licence No.
L3008022J
Property listings by MAX LIM
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$1,765,000
S$ 2779.53 psf
802 Beach Road
Condo
2 Bed Condo for Sale in Aurea / The Golden Mile
Beach Road / Bugis / Rochor
2 Beds
2 Baths
635 sqft
2030