Agency Licence No.
L3008022J
Property listings by Tracy Chen
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$1,488,600
S$ 2344.25 psf
38 Shanghai Road
Apartment
2 Bed Apartment (Condo) for Sale in The Mercury
Tanglin / Holland
2 Beds
1 Baths
635 sqft
2012