Agency Licence No.
L3008022J
Property listings by Jack Ooi
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$11,290,000
S$ 3758.32 psf
11 Stamford Road
Condo
4 Bed Condo for Sale in Eden Residences Capitol
City Hall / Clarke Quay
4 Beds
4 Baths
3004 sqft
2015