Agency Licence No.
L3008022J
Property listings by Jaime Goh
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$1,200,000
S$ 1741.65 psf
1 Tay Lian Teck Road
Condo
1 Bed Condo for Sale in Eastbay
East Coast / Marine Parade
1 Beds
1 Baths
689 sqft
2011