Agency Licence No.
L3008022J
Property listings by Alice Ng
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$749,999
S$ 2049.18 psf
17 Jalan Rajah
Apartment
1 Bed Apartment (Condo) for Sale in Skysuites 17
Balestier / Toa Payoh
1 Beds
1 Baths
366 sqft
2014