Agency Licence No.
L3002382K
Property listings by Ashley Chai
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$668,000
S$ 553.90 psf
705 Pasir Ris Drive 10
HDB 4 Rooms
4 Room (4A) HDB for Sale in 705 Pasir Ris Drive 10
Pasir Ris / Tampines
3 Beds
2 Baths
1206 sqft
1994