Agency Licence No.
L3008022J
Property listings by Steve Voon
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (0)
For Rent (0)
Room Rentals (1)
Previous slide
Next slide
Room Rent
$2,050
/mo
S$ 15.77 psf
10 Haig Road
HDB 4 Rooms
4-Room HDB for Room Rent: 10 Haig Road
East Coast / Marine Parade
1 Baths
130 sqft
1976