Agency Licence No.
L3008022J
Property listings by Anthea Yeo
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (2)
For Sale (2)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$6,500,000
S$ 1377.70 psf
Carlisle Road
Terraced House
9 Bed Terraced House (Landed) for Sale in Carlisle Road
Farrer Park / Serangoon Rd
9 Beds
9 Baths
4718 sqft
Previous slide
Next slide
Sale
$6,500,000
S$ 1377.70 psf
Carlisle Road
Terraced House
9 Bed Terraced House (Landed) for Sale in Carlisle Road
Farrer Park / Serangoon Rd
9 Beds
9 Baths
4718 sqft