Agency Licence No.
L3008022J
Property listings by Adrian Wee
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$2,478,888
S$ 2020.28 psf
8 Minbu Road
Condo
3 Bed Condo for Sale in Montebleu
Newton / Novena
3 Beds
3 Baths
1227 sqft
2010