Agency Licence No.
L3002382K
Property listings by Sam Lee
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$3,100,000
S$ 2642.80 psf
1 Bayshore Walk
Condo
4 Bed Condo for Sale in Vela Bay
Bedok / Upper East Coast
4 Beds
2 Baths
1173 sqft
2034