CEA:
L3002382K
Property listings by Lionel Chew
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (0)
For Rent (1)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Rent
$4,500
/mo
S$ 4.18 psf
27 Simei Street 4
Condo Whole Unit
3 Bed Condo for Rent in Tropical Spring
Pasir Ris / Tampines
3 Beds
2 Baths
1076 sqft
2002