CEA:
L3009250K
Property listings by Melissa Teo
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (0)
For Rent (1)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Rent
$4,999
/mo
S$ 5.22 psf
80 Kim Seng Road
Condo Whole Unit
2 Bed Condo for Rent in Mirage Tower
Orchard / River Valley
2 Beds
2 Baths
958 sqft
1996