CEA:
L3008022J
Property listings by Titus Zhiyong Lim
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Verified
Sale
$6,800,000
S$ 6938.78 psf
Thomson Road
Shop / Shophouse
Shop / Shophouse for Sale: Novena Regency
Newton / Novena
980 sqft