CEA:
L3008899K
Property listings by Tom Setoh
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (0)
For Rent (1)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Rent
$4,000
/mo
S$ 6.09 psf
311 Upper Thomson Road
Apartment Whole Unit
2 Bed Apartment (Condo) for Rent in Three 11
Ang Mo Kio / Bishan / Thomson
2 Beds
1 Baths
657 sqft
2015