CEA:
L3008022J
Property listings by Vion Tan
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Verified
Sale
$2,350,000
S$ 2079.65 psf
311 Upper Thomson Road
Apartment
3 Bed Apartment (Condo) for Sale in Three 11
Ang Mo Kio / Bishan / Thomson
3 Beds
2 Baths
1130 sqft
2015