CEA:
L3008022J
Property listings by Brina Lim
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (0)
For Rent (1)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Rent
$4,600
/mo
S$ 4.50 psf
3 Mangis Road
Condo Whole Unit
3 Bed Condo for Rent in Fruition
East Coast / Marine Parade
3 Beds
3 Baths
1023 sqft
2009