CEA:
L3008022J
Property listings by Kin
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$1,460,000
S$ 1427.17 psf
1 Yishun Close
Condo
4 Bed Condo for Sale in Symphony Suites
Sembawang / Yishun
4 Beds
2 Baths
1023 sqft
2019