CEA:
L3002382K
Property listings by Martin Yeo
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$1,300,000
S$ 2416.36 psf
14 Adis Road
Apartment
2 Bed Apartment (Condo) for Sale in Liv On Sophia
Orchard / River Valley
2 Beds
2 Baths
538 sqft
2016