CEA:
L3002382K
Property listings by Michael Luo
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (0)
For Rent (1)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Rent
$9,499
/mo
S$ 3.17 psf
Piccadilly
Office
Office for Rent: 2 Baker Street
Seletar / Yio Chu Kang
3000 sqft