CEA:
L3002382K
Property listings by Shan Yap
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$3,850,000
S$ 2308.15 psf
201 Tanjong Rhu Road
Condo
3 Bed Condo for Sale in Parkshore
East Coast / Marine Parade
3 Beds
4 Baths
1668 sqft
1995