CEA:
L3008022J
Property listings by Wong Chiew Yune (June)
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$4,500,000
S$ 2069.92 psf
60 Kim Seng Road
Condo
2 Bed Condo for Sale in Tribeca
Orchard / River Valley
2 Beds
2 Baths
2174 sqft
2010