CEA:
L3008022J
Property listings by April Chia
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (2)
For Sale (1)
For Rent (1)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$9,998,888
S$ 6665.93 psf
Beach Road
Shop / Shophouse
Shop / Shophouse for Sale: 345 Beach Road
Beach Road / Bugis / Rochor
1500 sqft
Previous slide
Next slide
Rent
$4,500
/mo
S$ 4.29 psf
Beach Road
Shop / Shophouse
Shop / Shophouse for Rent: 345 Beach Road
Beach Road / Bugis / Rochor
1050 sqft