CEA:
L3002382K
Property listings by Jasmine Tan
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (0)
For Rent (1)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Verified
Rent
$3,080
/mo
S$ 4.67 psf
4 Changi Village Road
HDB 3 Rooms
3 Room (3S) HDB for Rent in 4 Changi Village Road
Changi Airport / Changi Village
2 Beds
1 Baths
660 sqft
1975