CEA:
L3002382K
Property listings by JEAN NEO BEE HUI
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$2,380,000
S$ 2909.54 psf
20 Paterson Road
Condo
2 Bed Condo for Sale in Paterson Linc
Orchard / River Valley
2 Beds
2 Baths
818 sqft
2010