Agency Licence No.
L3008899K
Property listings by Rayson Heng
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$12,500,000
S$ 3745.88 psf
11c Balmoral Road
Apartment
4 Bed Apartment (Condo) for Sale in The Oliv
Tanglin / Holland
4 Beds
4 Baths
3337 sqft
2013