CEA:
L3008899K
Property listings by ZION ZHAO
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (0)
For Rent (1)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Rent
$5,500
/mo
S$ 2.00 psf
Mandai Link
Factory / Workshop (B2)
Factory / Workshop (B2) for Rent: Mandai Foodlink
Admiralty / Woodlands
2753 sqft