Agency Licence No.
L3008022J
Property listings by Jack Ooi
WhatsApp Chat
Direct Chat
Properties
All Properties (1)
For Sale (1)
For Rent (0)
Room Rentals (0)
Previous slide
Next slide
Sale
$1,295,000
S$ 2267.95 psf
33 Leonie Hill Road
Condo
1 Bed Condo for Sale in OUE Twin Peaks
Orchard / River Valley
1 Beds
1 Baths
571 sqft
2015